Rozliczenia

Rozliczenie za wykonanie usługi:

Zakup wzorca pracy dyplomowej to spory wydatek. Biorąc pod uwagę tę okoliczność, preferujemy rozliczenie za konkretne partie napisanego tekstu. Po złożeniu rozdziału, przesyłamy na maila fragmenty (około 50% tekst) do akceptacji łącznie z danymi do wpłaty. Po ich weryfikacji, wpłacacie Państwo określoną kwotę na konto firmy. Po zaksięgowaniu się wpłaty na koncie lub otrzymaniu potwierdzenia wpłaty przesyłamy materiał na podany przez Zleceniodawcę adres mailowy. Procedura ta jest tożsama dla każdego z kolejnych rozdziałów.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. Wejdziecie Państwo w posiadanie pracy wyróżniającej się wśród innych prac dyplomowych! Pisanie prac dyplomowych to Nasza pasja, dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony z jakości świadczonych przez Nas usług, wśród których pisanie prac licencjackich jest jedną z najważniejszych.

Poza wzorami gotowych prac, zamieszczonymi w serwisie, istnieje również możliwość uzyskania pomocy w napisaniu pracy od podstaw. Pomagamy pisać wszelkie opracownia naukowe, tj prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe czy analizy. Ostatecznie każdy klient nabywa prawa do dysponowania takim opracowaniem .

Po pierwsze: zajmujemy się pisaniem wszelkich opracowań na temat wybranych rynków, problemów czy technik i metod np.zarządzania, logistyki, marketingu etc. Poza tym w ofercie posiadamy wszystkie niezbędne informacje do prac magisterskich, analiz i badań rynkowych oraz innych opracowań. Pomagamy także w zbieraniu niezbędnych danych rynkowych.

Po drugie: posiadamy obszerną literaturę, czasopisma specjalistyczne, dane empiryczne z rynku i firm z którymi współpracujemy. Dbamy o wszystkie materiały we własnym zakresie.

Po trzecie: przed napisaniem pracy nie pobieramy zaliczek, a zapłata za opracowanie wynosząca 1600 zł może być podzielona na raty. Na zakończenie otrzymujesz płytę CD oraz wydruk, można także otrzymać plik mailem. Wszelkie wątpliwości wyjaśniamy pod numerem telefonu hipotezy badawcze

Po czwarte: ewentualne korekty są wliczone w cenę, tzn. cena nie ulega zmianie ze względu na ilość poprawek. Do napisanych prac także na życzenie klienta dołączamy streszczenie pracy lub pokaz multimedialny.

SPRZEDAŻ PRAC REALIZOWANA JEST W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

Po uprzednim wybraniu tematu i zdecydowaniu się na jego kupno prace są:

Wysyłane tradycyjną pocztą na adres wskazany przez Ciebie. W tym wypadku nie pobieramy żadnych zaliczek i dopiero w momencie odebrania przesyłki pobierana jest opłata przez listonosza.

Wysyłane poprzez firmy kurierskie np. DHL czy Masterlink lub inne godne polecenia.

Istnieje także możliwość osobistego odebrania pracy

Możemy także wysłać prace na e-mail przez Ciebie wskazany

Na inne pytania odpowiadamy ub mailowo pod adresem piszemy@go2.pl