FAQ

  • Jak mogę zamówić u Państwa opracowanie?

W tym celu wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w dziale kontakt lub wysłać e-mail z zapytaniem pod adres piszemy@go2.pl.

  • Jaki jest czas napisania opracowania ?

To zależy od takich czynników jak objętość opracowania, jego charakter (problemowe, teoretyczne) czy dostępność materiałów. Z doświadczenia wynika jednak, iż napisanie opracowania o objętości około 80 stron zajmuje 3-4 tygodnie.

  • W jaki sposób mogę odebrać opracowanie?

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem jest wysłanie opracowania jako załącznik poczty elektronicznej. Nie stanowi jednak problemu przesłanie opracowania tradycyjną pocztą.

  • Jaką mam gwarancję, iż otrzymam opracowanie po zapłaceniu za nie?

Klient może podpisać z nami umowę na sporządzenie opracowania, w której określimy wszystkie szczegóły z nim związane. Po podpisaniu umowy jesteśmy zobligowani przepisami prawa do wywiązania się ze wszystkich wynikających z umowy zobowiązań. Jesteśmy legalnie działającą firmą, możemy zawierać umowy i wystawiać rachunek.Jeśli natomiast z jakiś powodów klient nie chce podpisywać umowy możemy realizować płatności zgodnie z poniższymi wytycznymi. Przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności otrzymujecie tzw. „próbkę” czyli kilkustronicowe wprowadzenie do części zasadniczej opracowania. Po aprobacie „próbki” ustalany jest harmonogram pisania kolejnych części. Można np. określić, iż opracowanie zostanie podzielone na 4 części. Każda z tych części jest odpowiednio wyceniana i tylko za nią w danym momencie musicie zapłacić. Jest to swoiste rozłożenie płatności na raty. Znacząco zmniejsza to ryzyko poniesienia strat ze strony klienta. Klient może również zażyczyć sobie dokonania poprawek w pierwszej części zanim dokona wpłaty za kolejną cześć. To z kolei daje gwarancję, iż opracowanie otrzyma wymagany przez Was kształt zanim dokonacie wszystkich płatności.

  • Czy poprawki do opracowania podlegają dodatkowym opłatom?

Nie. Wszelkie poprawki wliczone są w cenę opracowania.

  • Czy opracowania posiadają przypisy, bibliografię i inne formalne elementy wymagane przy pracy naukowej?

Tak. Opracowania zawierają wszystkie te elementy. Mogą one jedynie różnić się w zależności od specyficznych wymagań konkretnego Klienta. Dlatego dobrą praktyką jest dokładne określenie wymagań technicznych co do opracowania już na samym początku. Ułatwi i przyśpieszy to pisanie opracowania.

  • Czy w opracowaniu mogą znaleźć się wykresy, zdjęcia, zrzuty ekranów itp.?

Oczywiście, że tak. Na dodatek w żaden sposób nie wpływa to na całkowity koszt pracy.